עיצוב פנים מודרני טיפים חשובים

עיצוב פנים מודרני
עיצוב פנים מודרני

גם אם אתם לא מעצבי פנים, סביר להניח שתרצו להוסיף קצת טאץ' אישי לדירה/בית שעברתם לגור בו/ה. לשם כך, אספנו עבורכם כמה טיפים שימושיים בתחום עיצוב פנים מודרני.

מהו עיצוב פנים מודרני?

לפני שנדבר על הדברים הקטנים שעושים שינוי גדול בבית, חשוב להבין מהו עיצוב פנים.

מדובר על שילוב של ריהוט, צבעים, אור וכל מה שקשור למראה החיצוני של הבית. דברים אלו מתחברים בהרמוניה וסדר אסתטי מסוים שהופך את השהייה בבית לנעימה יותר.

מעצב פנים הוא איש מקצוע שמבין בתחום ויכול לעזור לאנשים להפוך את הבית שלהם למושך ונעים יותר מבחינה חיצונית. עם זאת, חשוב להבין כי גם אם אינכם אנשי מקצוע, עדיין תוכלו לעצב את הבית שלכם בצורה שתתאים לכם.

עיצוב פנים מודרני וצבעים

עיצוב פנים מודרני
תמונה: freepik

אחד הדגשים החשובים בתחום העיצוב, הוא דווקא הצבעים. באמצעות שינוי ומשחק עם צבעים בלבד ניתן לעשות שינוי משמעותי במראה של הבית.

אנשים רבים אינם מודעים לכך וכאשר מוצאים מידע לגבי זה באינטרנט ומנסים את המשחק בעצמם (לדוגמה, צובעים קיר אחד בחדר או מחליפים את הצבע של הווילונות), הינם נדהמים מהתוצאות. חדר שעד לפני חמש דקות היה "משעמם" ולא משך את העין, פתאום מרגיש "שמח" עם אווירת "קיץ" רק בגלל השטיח הכתום החדש שנרכש במבצע.

מי אמר נברשת ולא קיבל?

למרבה הצער, נושא הנברשות בארץ פחות פופולרי מאשר בחו"ל (אירופה, ארצות הברית) וחבל. זאת משום שדווקא נברשת יכולה לתת טאץ' ייחודי וגם להוסיף קצת אור בחדר ובסלון.

בבתים אירופיים מקובל לתלות נברשת אחת גדולה בסלון של הבית ונברשות קטנות ועדינות יותר בחדרי השינה.

תרבות זו הינה בעלת מאות שנים ועדיין נשארת חלק בלתי נפרד מעיצוב פנים מודרני. גם היום, כמעט ולא תמצאו בית/דירה ללא נברשת סגנונית תלויה על התקרה.

ומה עם מצעים?

הטיפ הבא פשוט מאוד ליישום ויכול לעשות שינוי מרענן בחדר השינה – מצעים. כן, כן, המצעים שאתם ישנים עליהם, יכולים להוסיף טאץ' ייחודי ולשנות את האווירה בחדר השינה.

אם בזמן האחרון יצא לכם לבקר בחנות מצעים, בטח שמתם לב למבחר הענק שקיים כרגע בשוק – מצעים עם פרחים, מצעים עם כיתוב, מצעים בצבע אחיד ועוד.

אז אם בא לכם עיצוב פנים מודרני יותר בחדר השינה, פשוט החליפו את המצעים בחדר ל"שיקים" יותר ומיד תראו את ההבדל.

כמו כן, בסלון של הבית ניתן לשים כיסויים על הספות וכך לשנות לגמרי את האווירה.

לסיכום,

באמצעות טיפים פשוטים אלה הינכם יכולים להרגיש לרגע מעצבי פנים ולשנות בצורה דרסטית את המראה בבית – כל מה שאתם צריכים הוא להחליט על הסגנון הרצוי (עיצוב פנים מודרני, כפרי, סגנון הייטק וכו') וליישם זאת בעזרת הטיפים שחלקנו איתכם.

 

שיפוץ ועיצוב דירה

בין אם אתם מתגוררים בדירה קטנה או בדירה גדולה יותר, מדי פעם צריך במינימום להעביר צבע על הקירות. יחד עם זאת, במקרים רבים יש צורך

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

שיפוץ ועיצוב דירה

בין אם אתם מתגוררים בדירה קטנה או בדירה גדולה יותר, מדי פעם צריך במינימום להעביר צבע על הקירות. יחד עם זאת, במקרים רבים יש צורך