שיפוץ ועיצוב דירה

בין אם אתם מתגוררים בדירה קטנה או בדירה גדולה יותר, מדי פעם צריך במינימום להעביר צבע על הקירות. יחד עם זאת, במקרים רבים יש צורך גם בשיפוצים נרחבים יותר, כמו שיפוץ קומפלט לדירה. במקרים אחרים, שיפוץ קוסמטי עשוי להיות מספיק. מה ההבדלים בין שיפוץ הכול כלול לשיפוצים קוסמטיים?

בין אם אתם מתגוררים בדירת סטודיו או בדירה עם חדרים, שיפוץ דירה חייב להתבצע מדי פעם. בעוד שחלק מהאנשים בוחרים לשפץ דירה פעם בשנה, חלק אחר מהאנשים ישפצו אפילו פעמיים בשנה. וחשוב לציין, ההחלטה לשפץ תלויה גם במרכיבים נסיבתיים-חיצוניים. למשל, אם אתם מתגוררים באזור סואן ועמוס פיח באוויר, יש סיכוי שתצטרכו לשפץ יותר מפעם בשנה. או לפחות לצבוע את הקירות.

הגיע הזמן לשפץ את הבית? זה מה שצריך לדעת:

כולנו מכירים את התחושה הזו: אתם מתהלכים בבית, מסתכלים על הקירות ועל ארונות המטבח, ומבינים – הגיע הזמן לשיפוץ. אם בהחלטתכם להחליף רק ארונות מטבח ולצבוע את הקירות, אתם מכווננים אל שיפוץ קוסמטי לדירה. שיפוצים קוסמטיים לדירות מאפשרים לכם להנות מדירה שנראית אחרת, נראית טוב יותר. אבל יחד עם זאת, לעיתים שיפוץ קוסמטי לבית לא יספיק.

קירות של בתים עשויים לפעמים להתקלף, או גרוע מכך, להירטב בעקבות צנרת פנימית שמתפוצצת. במקרים אלו, אתם בדרך כלל תצטרכו שיפוץ נרחב יותר, אולי גם שיפוץ קומפלט לדירה שלכם. שיפוץ קומפלט לבית, או שיפוץ הכול כלול לדירה, עשוי לכלול גם את החלפת התשתיות של הצנרת והאינסטלציה.

שיפוץ כללי לבית מול שיפוץ קוסמטי

אם אתם מבצעים שיפוץ כללי לבית שלכם, אתם יכולים להגיע עד כדי הוצאת סכומי כסף גבוהים במיוחד. חשוב לזכור, על התהליכים האלו של שיפוץ כללי לבית – אפשר לחסוך כסף. אם אתם מעוניינים לחסוך עליות שיפוץ קומפלט לבית, אתם צריכים לערוך קודם כל מחקר שוק מקדים.

כחלק ממחקר השוק המקדים שלכם, אתם מתבקשים גם לערוך השוואת מחירים בין שיפוצניקים לדירות. השוואת מחירים בין קבלני שיפוצים תאפשר לכם לעיתים להוזיל את העלויות בצורה באמת משמעותית. כמו כן, השוואת מחיר לצורך שיפוץ דירה קומפלט (הכול כלול) תאפשר לכם לאתר את אנשי המקצוע הכי מומלצים ומובילים בשוק.

השוואת מחירים בין קבלני שיפוצים

בכדי לערוך את השוואת המחירים בין אנשי המקצוע השונים, יהיה עליכם לבקר באתרים ייעודיים למטרה זו. ישנם בימינו לא מעט אתרים שכוללים מחירוני שיפוצים, אופציית איתור שיפוצניקים ועוד. אתם בדרך כלל תתבקשו להשאיר את הפרטים שלכם באתר, מה שיזכה אתכם (חינם) בהצעות מחיר מאנשי מקצוע מובילים בתחום השיפוצים.

בין אם תחליטו על שיפוץ חלקי לדירה, שיפוץ קוסמטי או שיפוץ קומפלט, הקפידו לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר. ככה תוכלו למנוע כל מיני מקרים בלתי מתואמים בהמשך, כמו למשל חוסר בחומרי גלם ובעובדים. בפועל, זה עשוי להוביל לאי-סיום העבודה.

5 טיפים לעיצוב תאורה בבית

גופי תאורה וסוגי מנורות שונים בהם אנו עושים שימוש בעיצוב הבית, הינם בעלי השפעה דרמטית על האווירה, הסגנון והמראה הכללי בו ועל התחושה והחוויה שלנו.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

5 טיפים לעיצוב תאורה בבית

גופי תאורה וסוגי מנורות שונים בהם אנו עושים שימוש בעיצוב הבית, הינם בעלי השפעה דרמטית על האווירה, הסגנון והמראה הכללי בו ועל התחושה והחוויה שלנו.