מעצבת פנים מומלצת בבנימינה

תוכן עניינים

 

מעצבת פנים מומלצת בבנימינהההחלטה לעצב את הבית היא החלטה חשובה שיכולה להשפיע מאוד על איכות החיים שלכם בביתכם, אבל החלטה לא פחות חשובה שיהיה עליכם לקבל לפני שתוכלו ליהנות מהשיפור הזה באיכות החיים, היא ההחלטה על מעצבת הפנים שתנצח על משימת העיצוב. מדוע כל כך חשובה הבחירה במעצבת? האם לא מספיק שאתם יודעים איך ייראה הבית שלכם? במה יכולה זהותו של מעצב הפנים שתבחרו למשימה, להשפיע על התוצאה הסופית? איך נכון לבחור מעצב פנים לעיצוב הבית או המשרד? והאם ישנה מעצבת פנים מומלצת בבנימינה? את כל התשובות לכל השאלות הללו, תוכלו למצוא ממש כאן בשורות הבאות.

 

מדוע כל כך חשוב לעצב את הבית בליווי גורם מקצועי?

במרבית המקרים, כאשר אנו מקבלים את ההחלטה לעצב את ביתנו, אנחנו יודעים פחות או יותר מהי התוצאה שאליה אנחנו רוצים להגיע, ובמקרים רבים אנחנו יודעים לדמיין בדיוק איך אמור להיראות הבית שלנו, לעיתים עד הפרט הקטן ביותר. העניין הוא שהחלטות העיצוב שלנו, בהיעדר ידע מקצועי, מבוססות בדרך כלל על שיקולים שאינם מן העניין. כך למשל, ייתכן שביקרתם בבית של חברים וראיתם ריצוף מדהים שאתם רוצים אצלכם בבית. למחרת שמתם לב לעיצוב יפהפה של החלונות במשרד בו אתם עובדים או במשרד כלשהו בו ביקרתם ואתם מחליטים שזה בדיוק מה שאתם רוצים בבית שלכם. בהזדמנות אחרת יצא לכם להתלהב מהנמכת תקרה ונישת טלוויזיה בבית של קרוב משפחה וגם במקרה הזה החלטתם שזה בדיוק מה שאתם רוצים בבית שלכם.

במילים אחרות, העיצוב שאתם מדמיינים ומייחלים לביתכם הוא עיצוב שמבוסס על מצבי רוח חולפים, על דחפים אימפולסיביים ללא תכנון כלשהו וללא קווים מנחים. את הברדק תוכלו לגלות כמובן רק אחרי שהכל יהיה מוכן ואיתו גם תצטרכו להמשיך ולחיות לאורך שנים רבות. בכדי למנוע את כל זה, אתם חייבים ליווי של גורם מקצועי בתחום עיצוב הפנים, מעצבת פנים מומלצת בבנימינה שתלווה אתכם לאורך התהליך ותבטיח שעיצוב הבית שלכם עולה בקנה אחד עם עקרונות העיצוב המקצועיים ושהבחירות שאתם עושים הן בחירות שמבוססות על חשיפה לכמה שיותר אפשרויות.

 

 

מדוע כל כך חשוב לבחור נכון את מעצבת הפנים בבנימינה?

אחרי שהסברנו מדוע חשובה מעורבותה של מעצבת פנים בתהליך של עיצוב בית ומשרד, כעת נסביר גם מדוע זה כל כך חשוב לבחור את המעצבת הנכונה ומדוע לא כל מעצבת יכולה להתאים לכם, גם אם מצאתם לכאורה מעצבת פנים מומלצת בבנימינה עליה קיבלתם לא מעט המלצות. ובכן, תפקידו של מעצב פנים הוא די ברור. מעצב הפנים אמור לנהל את התהליך בצורה מסודרת עם תכנון מקדים ומסודר, לבסס את כל העיצוב על עקרונות העיצוב המקצועיים בהיבטי גוונים, מרקמים, פרופורציות, עיצוב המרחב וכן הלאה. מעצב פנים גם צריך לסייע בכל הנושאים המבניים, קרי תכנון מראש של התשתיות המותאמות לעיצוב הסופי, גיבוש כתב כמויות, בחירת אנשי מקצוע בשלבי הביצוע וכדומה. אבל מעצב הפנים המתאים והנכון לכם צריך לעמוד בעוד תנאי אחד כדי שהתהליך יוכתר בהצלחה.

התנאי הזה הוא כימיה בינאישית והוא אולי התנאי החשוב ביותר בחבילה. ככלל, תהליך של עיצוב פנים הוא תהליך שבו צריכות לבוא לידי ביטוי ההעדפות שלכם והחלומות שלכם לגבי הבית שאתם רוצים שיהיה לכם. מצד שני, התהליך הזה גם צריך להתנהל בצורה מקצועית, להיצמד לעקרונות המקצועיים ולא להתפזר. מעצב פנים מקצועי צריך לדעת להעניק לכם את המרחב הנדרש לכם כדי לבטא את עצמכם, אבל הוא גם צריך לדעת לבלום אתכם כשצריך ולהפנות אתכם לכיוונים הנכונים לכם. מעצב פנים מקצועי צריך גם להיות מסוגל לקבל מכם כל הערה ולהתייחס אליה ברצינות, לחשוף אתכם לכל האפשרויות העומדות בפניכם ושאת רובן אתם כלל לא מכירים. מעצב פנים מקצועי צריך לדעת לחבר אתכם אל הקול הפנימי שלכם, הקול שקובע איך אתם באמת רוצים שייראה הבית שלכם ולא איך אתם מושפעים ממגזינים, טרנדים או בתים של אחרים. בשביל כל אלה נדרשת כימיה טובה, תחושה של נינוחות מלאה ויכולת אינטראקציה גבוהה בינכם ובין המעצב. ללא הכימיה הזאת, זה לא משנה אם מצאתם מעצבת פנים מומלצת בבנימינה ואם היא עשתה עבודות נהדרות בבתים אחרים. כל עוד לא ניתן יהיה ליצור את החיבור הבינאישי ביניכם, אתם תתקשו מאוד להביא אל ביתכם את העיצוב אליו אתם חותרים.

 

אז איך בוחרים מעצבת פנים בבנימינה?

מעצבת פנים מומלצת בבנימינה

ובכן, אחרי שהסברנו מהם האלמנטים החשובים שאותם אתם רוצים למצוא במעצבת הפנים שבה תבחרו, זה יכול לסייע לנו להבין גם למה אנחנו צריכים לשים לב בתהליך הבחירה. מן הסתם, חשוב מאוד שתבחרו מעצבת פנים מקצועית, בעלת ניסיון וכזאת שגם מתמחה בעיצוב הנכס שאותו אתם רוצים לעצב. כך למשל, אם אתם רוצים לעצב את המשרד הפרטי שלכם, חשוב שתבחרו במעצבת פנים בעלת רקע וניסיון בעיצוב משרדים ואפילו בעיצוב משרדים ב"ליגה" שלכם. אם לחילופין, אתם רוצים לעצב דווקא את הבית, אז את הניסיון של מעצבת הפנים אתם רוצים למצוא בעיקר סביב הנישה הזאת. בתהליך הבחירה, חשוב שתהיה לכם את היכולת לבחון עבודות קודמות של המעצבת ולהרגיש בתוככם עד כמה אתם מתחברים למה שאתם רואים. מן הסתם, התמקדות בחיפוש מעצבת פנים מומלצת בבנימינה הוא מרכיב מפתח בביצוע הבחירה הנכונה.

בהיבט הזה אתם רוצים לנסות ולהשיג כמה שיותר המלצות על מעצבת פנים מקצועית ואיכותית, המלצות שתוכלו לקבל מחברים, שכנים, בני משפחה, קולגות או כל אדם אחר שאתם סומכים על דעתו ועבר כבר חוויה כזאת של עיצוב הבית. אבל עוד יותר מכך, אתם רוצים להישען גם, ואולי בעיקר, על חוות דעת מקצועיות שאותן תוכלו לקבל מבעלי מקצוע בענף הבניין והאדריכלות. אדריכלים, קבלנים ובעלי מקצוע אחרים שעובדים מדי יום עם מעצבי פנים, יכולים לתת לכם תובנות נהדרות על מעצבי פנים פוטנציאליים עבורכם ולסייע לכם מאוד בקבלת ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם.

אבל כפי שציינו זאת קודם לכן, הדבר החשוב שאתם רוצים לבחון לעומק הוא החיבור הבינאישי שלכם. רמה מקצועית זה חשוב, המלצות זה חשוב וגם חוות דעת מקצועיות זה חשוב, אבל אם הכימיה ביניכם לא תתמוך ביכולת להביא לידי ביטוי את היכולות המקצועיות הללו ואת כל יתר היתרונות הללו, הרי שלא השגנו בזה כלום, חוץ מלשלם המון על איכות ולקבל תוצאה הפוכה לגמרי. בהיבט הזה חשוב לומר את הדבר הבא: אתם לא חייבים להיות חברים של המעצב ואתם לא חייבים להיות הבאדיז שיוצאים יחד לדרינקים בבר. הרעיון הוא שתרגישו נינוחים לגמרי לשוחח, לבקר, לתקן, להציע, להעיר ובאופן עקרוני לבטא את עצמכם. הרעיון הוא שהמעצב יוכל לעשות גם הוא את אותו הדבר כדי להשאיר אתכם על תלם העיצוב המקצועי. אתם לא חייבים למצוא מעצבת פנים מומלצת בבנימינה תהפוך להיות חברת נפש ואתם לא חייבים גם להיות בעלי אותם תחביבים או תחומי עניין בחיים, אבל אתם בהחלט חייבים להיות מסוגלים לתקשר בצורה חופשית לחלוטין.

מעצבת פנים בבנימינה המדריך המלא

לפני הכניסה לדירה החדשה או פשוט כי החלטתם שהגיע הזמן לעשות שינוי בבית, מעצבת פנים תהיה אחד מכלי העזר החשובים ביותר בדרך להשגת המראה החדש. המעצבת היא בעלת מקצוע עם רקע מתאים בתחום העיצוב. היא צריכה להיות בעלת ראיה מרחבית מעולה ולהצליח להפוך את הרצון האישי שלכם למציאות.

בשנים האחרונות ועם החשיפה של הרשתות החברתיות, נראה שישנם המון אנשי מקצוע מסביבנו, אך עודף הידע לא תמיד מקל עלינו לעשות את הבחירות הנכונות. בכתבה זו נבחן מהו התפקיד של מעצבת פנים בבנימינה, נקבל טיפים לבחירת המעצבת ונבין כיצד מתבצעת העבודה מולה.

מעצבת פנים בבנימינה

מה התפקיד של מעצבת פנים?

רגע לפני שניכנס לתהליך השיפוץ, נחשוב מה מתאים לנו ומה לא ועם מי נעביר את הפרויקט, כדאי שנכיר לעומק את מעצבת הפנים ותפקידה. בישראל ניתן ללמוד את תחום העיצוב בשלל מכללות, לתואר של ארבע שנים או כקורס קצר של מספר חודשים בלבד. ההכשרה מאפשרת לבעלת המקצוע לתכנן את העיצוב על שלביו השונים.

התפקיד של המעצבת יכול להשתנות בהתאם לסוג הפרויקט ובהתאם לבקשות האישיות. ישנן משפחות או בעלי דירות שרוצים שהמעצבת תבצע את כל העבודה, מהתכנון ועד לבחירת הפריט האחרון. ישנן משפחות אשר רוצות להיות מעורבות יותר בתהליך או כאלו שמעוניינות לקבל רק את תוכניות העבודה ולבצע את הפרויקט בכוחות עצמן ומול בעלי המקצוע השונים.

מעצבת פנים בבנימינה צריכה להיות בעלת יכולות מתאימות לעבודה. עליה להכיר את סגנונות העיצוב השונים, להיות קשובה לבקשות האישיות, לשרטט את תוכניות העיצוב בתוכנה מתאימה ובאופן שאנשי המקצוע כמו הקבלנים, החשמלאים והאינסטלטורים יוכלו להבין. במידה ונקבע שהיא תהיה נוכחת לאורך כל התהליך, יהיה עליה גם לבצע פיקוח על העבודה ולבדוק כי היא מתבצעת על פי התוכניות.

עיצוב פנים וחוץ בבנימינה

היום יותר אנשים מבינים את החשיבות של בעלת מקצוע שמגיעה מהתחום בעת ביצוע שינויים בבית. במקום לנסות לחשוב לבד מה כדאי לעשות בדירה ולתת הוראות שהן בערך מה שרציתם, נכון יותר לפנות למישהי בעלת רקע מתאים בתחום ובעלת ניסיון שתוביל אתכם כל הדרך עד לקבלת תוצאה שתוכלו להתגאות בה ותרצו לגור בה.

https://www.youtube.com/watch?v=_WD8jPKHq5w

7 טיפים לבחירת מעצבת פנים בבנימינה

כתבנו כי מסלולי הלימוד משתנים בין מספר חודשים למספר שנים. כל מעצבת פנים בבנימינה מביאה יכולות שונות לעבודה ויותר מכך, כל אחת בעלת אישיות שונה ולכן לא כל מי שהתאימה לעבודה מול השכנים תתאים גם לעבודה בבית שלכם. בבחינת ובחירת המעצבת יש להסתכל על פרמטרים שונים ואותם ריכזנו כאן:

תיק עבודות

תיק העבודות של מעצבת הפנים מצביע על שני דברים: האם היא פעילה וכיצד נראו העבודות שביצעה. למעצבת פעילה יהיה תיק עבודות מלא והיא תוכל להראות מה עשתה בכל בית ועם כל משפחה. לעתים הסגנון יהיה דומה בבתים רבים ואז אפשר יהיה לבחון אם הסגנון הזה מתאים לכם או לא ולעתים תהיה לה את היכולת להביא בכל פעם סגנון שונה.

הנראות של העבודות יתאים לחלק מהאנשים ולא יתאים לאחרים. זכרו שאתם אלה שצריכים לאהוב את העבודות שמוצגות מולכם. תיק העבודות יכול להיות מוצג באתר ובפגישה האישית ובאפשרותכם לשאול שאלות על התהליך שבוצע בבתים השונים.

תקשורת אישית

ישנה חשיבות רבה לתקשורת הבין אישית. יכול להיות שתמצאו מעצבת כישרונית עם יכולות יוצאות דופן, אך היא תרצה לעצב את הבית שלכם לפי הטעם שלה וללא הקשבה לצרכים האמיתיים שלכם. דבר זה לא יקרה כשהתקשורת טובה ותמיד יש להעדיף מעצבת פנים בבנימינה שקשובה לבקשות האישיות.

תהליך העיצוב מתחיל בהבנה של המעצבת מי אתם ומה האופי שלכם. בהתאם היא תוכל לתכנן את התוכניות של הבית ולבצע את הבחירות שיהיו נכונות לטעם שלכם. כל שאלה רלוונטית ונדרשת סבלנות לאורך כל הדרך. אם המעצבת קשובה אליכם ואתם מרגישים נינוחים לפנות אליה, זהו סימן טוב שאפשר לשקול לעבוד יחדיו.

תהליך העיצוב

כדאי לשמוע פרטים על תהליך העיצוב. כתבנו כי כל מעצבת פנים בבנימינה עובדת בצורה שונה מעט ולכן יש לבדוק שהתהליך מתאים לכם. עליכם לקבוע האם תרצו שמישהי תכין עבורכם תוכניות בלבד או האם תרצו שהיא תלווה את השינוי באופן צמוד.

עיצוב פנים מודרני בעיר בנימינה

חשוב מאד לשמוע מראש מה המעצבת עושה ומה התפקיד שלכם כדי לא להיות מופתעים במהלך הדרך. התהליך יכול להיות מרגש והוא יהיה חיובי אם כל הצדדים יעבדו בשיתוף פעולה ויבינו מה מצופה מהם.

מספר סקיצות

מעצבת פנים בבנימינה צריכה להכין סקיצות לפני שתתחיל העבודה. עליה להיות קשובה, לשאול שאלות ולאחר מכן לקחת את מידות הבית כדי לתכנן אותו. כדאי לשאול כבר בתחילה כמה סקיצות היא מתכוונת לבצע וכמה שינויים ניתן יהיה להכניס אליהן.

לרוב אין צורך ביותר מאשר שלוש סקיצות ראשוניות (ויש שיאמרו שאם יש צורך ביותר מכך כנראה שהכוונות בין הצדדים לא מובנות). לאחר שנבחרת סקיצה מועדפת יבוצעו עוד שינויים עד לשביעות הרצון ולא מומלץ לצאת לדרך ולהתחיל לעשות שינויים לפני שכולם מבינים מה עומד להתבצע.

לוח הזמנים

כדאי לבדוק מהו לוח הזמנים שצפוי לשינוי המיועד. יש לשוחח מראש על הנושא ולבדוק תוך כמה זמן המעצבת תגיש את התוכניות הראשונות, תוך כמה זמן יבוצעו השינויים ולבדוק כי היא זמינה לעבוד על הפרויקט. ישנן מעצבות אשר יוכלו לבצע את הסקיצות הראשוניות תוך ימים בודדים ואחרות יבקשו עד חודש.

גם בכל הנוגע ללוח הזמנים אין כלל נכון ולא נכון, יש כלל שנכון לכם. אם אתם רוצים לסיים את הפרויקט והשינוי לפני תאריך מסוים ואם ישנה מגבלה כמו חג, תאריך פינוי הבית הקודם וכניסה לבית החדש וכל אחת אחרת, עליכם לבדוק כי אפשר יהיה לסיים את הפרויקט כולו לפחות עשרה ימים לפני התאריך המיועד.

מיקום

בכל הנוגע לחיפוש אחר מעצבת פנים בבנימינה, רצוי למצוא מישהי מהסביבה, שמכירה את הסגנון העיצובי של העיר ושתוכל להיות זמינה. הפרויקט יכול לדרוש לא מעט ביקורים במקום ובנוסף, הגעה לחנויות עיצוב שונות וחשוב לבחור מישהי שתוכל להיות נוכחת ולהגיע בעת הצורך.

מעצבת שלא מהעיר או שלא זמינה מספיק תוכל אולי להציע רעיונות נפלאים, אך אם היא לא יכולה להגיע למקום היא עלולה לפספס חלקים משמעותיים בפרויקט. אפשר לברר גם כיצד המעצבת מגיעה למקום ולבדוק כי היא כבר ביצעה פרויקטים אחרים בסביבה (בשכונה או בשכונות הקרובות לביתכם).

תשלומים

אי אפשר לדבר על בעלי מקצוע בתחום השיפוץ והבניה בלי להתייחס לסוגיית המחיר והתשלומים. אחד השיקולים נוגע לתקציב שלכם ועל המעצבת לקחת סכום שאתם מוכנים לשלם. אין סכום שהוא נמוך או גבוה מדי והמעצבת יכולה להחליט כמה כסף היא מבקשת עבור השירות שלה. אתם צריכים לדעת מה התקציב שלכם ולהחליט האם המעצבת מתאימה לכם או לא.

בנוסף לתקציב, בבחירת מעצבת פנים בבנימינה כדאי להתייחס ללוח התשלומים. המעצבת לא אמורה לקבל את כל הכספים מראש אלא גם כאן צריך להיות לוח תשלומים הוגן לשני הצדדים. יש לברר מראש כיצד המעצבת גובה את התשלומים בעבור העבודה שלה ורצוי גם לשמוע על לוח התשלומים הכללי לפרויקט כולו.

כיצד מתבצע תהליך העיצוב המשותף

הדבר הראשון שיש לדעת על תהליך עיצוב פנים הוא שהתפקיד של המעצבת הוא להפוך את החלומות שלכם למציאות. יכול להיות שיש לכם רעיון די מדויק למה תרצו לראות בבית שלכם בסוף התהליך ואז כל שיהיה עליה לעשות הוא למצוא את האלמנטים הנכונים שיאפשרו לכם להשיג זאת וללוות את השיפוץ. יכול להיות שאתם רוצים לתת למעצבת יד חופשית לתכנון כך שהיא תביא רעיונות משלה ואז היא תכין עבורכם סקיצות לאישור לפני שתתחיל לעבוד.

כך או אחרת, מעצבת פנים תרצה לשמוע מכם על האופי שלכם, על הדרך בה אתם חיים ותנסה ליצור את הבית שיתאים לחיים שלכם. בתחילת הדרך תתקיים שיחה בניכם בה היא תרצה לדעת מי אתם ויכול להיות שהיא תשאל שאלות רבות. לאחר מכן היא תוכל להכין סקיצות לשינוי הבית והיא תציג לכם אותם. יש לזכור כי מדובר בסקיצות וניתן לשנות אותן לפי הצורך, עד לרגע בו נכנס הקבלן למקום.

התפקיד של המעצבת לא מסתיים בסקיצות והיא בדרך כלל תלווה את כל הפרויקט, תהיה בקשר עם אנשי המקצוע השונים ובסוף הדרך תבחר או תלווה אתכם בבחירת הפריטים השונים שיהיו בבית (ובכלל זה רהיטים, ווילונות, מנורות ועוד).

מהום סטיילינג ועד לשבירת קירות

מעצבת פנים בבנימינה יכולה לבצע עבודות שונות וזאת במסגרת התקציב והרצונות שלכם. היום נהוג בכניסה לבית לבצע שינויים כשאלו יכולים להיות קטנים או גדולים. שינויים קטנים יתבצעו במסגרת פרויקט הום סטיילינג שמשמעותו "הלבשת הבית". המעצבת תגיע לבית, תתכנן את השינוי על פי הסגנון שנקבע מראש, תרכוש את הפריטים השונים ותכניס אותם לבית בלי לבצע עבודות של שבירת קירות ושינויים מהותיים במבנה. בסיום הבית ייראה חדש וייחודי וכל זאת תוך זמן קצר.

אפשרות נוספת היא לשנות את המבנה ובכלל זה לבחון גם את מערכת המים והאינסטלציה. מעצבת פנים יכולה להיות מעורבת בתהליך השיפוץ, להכין את תוכניות העבודה ולבדוק כי הקבלנים ואנשי המקצוע מבצעים את העבודה על פי התוכניות. ההחלטה כיצד לבצע את השינוי תלויה רק בכם, בתקציב שעומד לרשותכם ובגודל הפרויקט שתרצו להיכנס אליו.

סגנון עיצובי בבנימינה

אחת השאלות שתוכלו לשאול את עצמכם היא האם לעיר בנימינה יש סגנון עיצוב משלה. לעיר ישנו טעם ייחודי, אך כל בית יכול להיות מעוצב בדרכו שלו. מעצבת פנים אשר מעורה במתרחש בעיר תוכל להביא לידי ביטוי נקודות קטנות המאפיינות את הסביבה או את השכונה וליצור הרמוניה בין הבית לחוץ וכל זאת בלי לוותר על הטעם האישי והצרכים של בני המשפחה.

מעצבת בעלת ניסיון תשים את הצרכים שלכם במרכז התמונה ותכין בית שיכול להיות שייראה יפה בקטלוג, אך חשוב לא פחות, יהיה מושלם לחיים הפרטיים שאתם מתכננים לעצמכם. כדאי להקדיש תשומת לב למפגש הראשון ולבחור מעצבת ששמה אתכם במרכז הפרויקט.

בכל הנוגע לבחירת המעצבת המתאימה, נשמח להזמין אתכם ליצור קשר עם קווים עיצוב פנים. כאן מחכה לכם מעצבת פנים בבנימינה, בעלת ניסיון, הקשבה ורצון רב להפוך את הבית שלכם לכזה שידבר את השפה שתרצו. כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר ולשמוע עוד על תהליך העיצוב ולספר מהן הציפיות שלכם מהפרויקט.

מחירון מעצבת פנים

סוג השירותטווח מחירים
מחיר שעת ייעוץ עבור תהליכי עיצוב והום סטיילינג250-700 ש“ח
מחיר ייעוץ עיצוב וסטיילינג עבור הבית כולו2,800-8,000 ש“ח
מחיר ייעוץ סטיילינג ועיצוב עבור חללים ציבוריים כמו למשל סלון ו/או מטבח1,800-6,000 ש“ח
מחיר ייעוץ סטיילינג ועיצוב עבור חלל חדר הילדים1,800-4,800 ש“ח
מחיר ייעוץ סטיילינג ועיצוב עבור חלל חדר השינה1,800-4,800 ש“ח
מחיר ייעוץ סטיילינג ועיצוב עבור החלק הפנימי של הסלון בלבד1,800-5,500 ש“ח
מחיר ייעוץ סטיילינג ועיצוב עבור החלק הפנימי של המטבח בלבד2,800-12,000 ש“ח
מחיר עיצוב פנים עבור דירת 2 חדרים, תהליך לכל הדירה6,000-8,000 ש“ח
מחיר עיצוב פנים עבור דירת 3 חדרים, תהליך לכל הדירה 7,000-10,000 ש“ח
מחיר עיצוב פנים עבור דירת 4 חדרים, תהליך לכל הדירה 7,500-12,000 ש“ח
מחיר עיצוב פנים עבור דירת 5 חדרים, תהליך לכל הדירה8,000-14,000 ש“ח
מחיר עיצוב פנים עבור בית קרקע, וילה או פנטהאוז, תהליך לכל הפרויקט12,0000-30,000 ש“ח
מחיר עיצוב פנים של פרויקט לפני תהליך בניה9,000-40,000 ש“ח
מחיר עיצוב פנים עבור ייעוץ, עלות לפי שעה180-700 ש“ח
מחיר עבור ליווי של מעצב פנים/מעצבת פנים180-700 ש“ח
מחיר עיצוב פנים עבור בתי עסקהעלות לרוב נקבעת לפי 10%-15% מעלות הפרויקט כולו
מחיר עיצוב פנים עבור חנויות (חנויות בגדים/נעליים/משחקים/ספרים ועוד)העלות לרוב נקבעת לפי 10%-15% מעלות הפרויקט כולו
מחיר עיצוב פנים עבור מסעדות, גלריות, בתי קפההעלות לרוב נקבעת לפי 10%-15% מעלות הפרויקט כולו
מחיר עיצוב פנים עבור משרדים/חברות הייטק/חברות/ארגונים ועוד…העלות לרוב נקבעת לפי 10%-15% מעלות הפרויקט כולו
מחיר עיצוב פנים עבור חדרי המתנה (למשל למרפאות/קליניקות/מכונים פרטיים)…1,800-17,0000 ש“ח -תלוי בגודל הפרויקט

מחירון תכנון ותכניות אדריכליות בשילוב ייעוץ לעיצוב פנים

סוג השירותטווח מחירים
מחיר הכנה של תכנית אדריכלית 3,800-9,000 ש“ח
מחיר תכנון מבני מגורים- העלות נקבעת לפי גובה פרויקט2.4%-4% מעלות הפרויקט
מחיר תכנון וילות - העלות נקבעת לפי גובה הפרויקט4%-8% מעלות הפרויקט
מחיר תכנון מבנים ציבוריים- העלות נקבעת לפי גובה הפרויקט3.4%-8% מעלות הפרויקט
מחיר תכנון מבנים תעשייתיים - העלות נקבעת לפי גובה הפרויקט3%-5% מעלות הפרויקט
מחיר הדמיה עבור תכנית אדריכלית 1,800-6,000 ש“ח
מחיר עבור יצירת תכנית אדריכלית לבניית מדרגות700-1,400 ש“ח
מחיר עבור יצירת תכנית אדריכלית ליצירת מערכת תקשורת וחשמל 700-1400 ש“ח
מחיר עבור יצירת תכנית אדריכלית ליצירת מערכת אינסטלציה 700-1400 ש“ח
מחיר עבור יצירת תכנית אדריכלית ליצירת מערכת תאורה ומערכת מיזוג אוויר700-1400 ש“ח
מחיר עבור יצירת תכנית אדריכלית ליצירת חלונות ודלתות2,600-4,000 ש“ח

מחירון תכנון עבור אדריכלות נוף

סוג השירות טווח מחירים
מחיר שעת עבודה של אדריכל/אדריכלית נוף220-600 ש“ח
מחיר תכנון פרויקט של אדריכל נוף- העלות נקבעת לפי גובה הפרויקט3%-8% מעלות הפרויקט
מחיר תכנון מלא ומפורט של אדריכל נוף עבור בית פרטי800-3,000 ש“ח
מחיר מתן חוות דעת מאדריכל נוף600-2,000 ש“ח

מחירון הדמיות ושרטוטים

סוג השירות טווח מחירים
מחיר הדמייה וסרטוט עבור בתים פרטיים2,000-7,000 ש“ח
מחיר הדמייה וסרטוט עבור דירות2,000-7,000 ש“ח
מחיר הדמייה וסרטוט עבור וילות ופנטהואזים2,000-7,000 ש“ח
מחיר הדמייה וסרטוט עבור משרדים ובתי עסק2,000-7,000 ש“ח

מחירון עיצוב פנים לפי סגנון עיצובי

סגנון עיצובי נבחרטווח מחירים
תכנון וייעוץ עבור עיצוב פנים סגנון יוקרתי18,000-60,000 ש“ח
תכנון וייעוץ עבור עיצוב פנים סגנון קלאסי15,0000-40,000 ש“ח
תכנון וייעוץ עבור עיצוב פנים סגנון מודרני10,000-35,000 ש“ח
תכנון וייעוץ עבור עיצוב פנים סגנון כפרי15,000-30,000 ש“ח
כיצד בוחרים שולחן אוכל?

אם החלטתם לרכוש שולחן אוכל לפינת האוכל שבביתכם, חשוב שתדעו כי לא תמיד קל לקבל את ההחלטה הנכונה לגבי השולחן הנכון. כיום ניתן למצוא מגוון