עיצוב בית מודרני

עיצוב בית מודרני
תמונה: freepik

הבית הוא המרחב האישי שלנו, מקום שאנו רוצים לחזור אליו אחרי יום עבודה ארוך או אחרי טיול בחו"ל ולנוח, לאגור כוחות. הדרך הכי טובה לגרום להרגשת שייכות היא להוסיף קצת טאץ' אישי בבית.

עיצוב בית מודרני – כיצד עושים זאת?

למרות העובדה כי אנשים רבים חושבים שרק מעצבי פנים יכולים לעשות שינוי מטורף בדירה, גם אנחנו, האנשים הפשוטים יכולים להוסיף כמה טאצ'ים ולגרום לאווירה נעימה. אלו יכולים להיות הדברים הפשוטים ביותר, כגון החל מנרות ריחניים, סדינים ומצעים מעוצבים ועד לרהיטים בהזמנה אישית, שינוי חלוקת האזורים בדירה ועוד.

אז אם תמיד רציתם לעשות מהפך בדירה ופחדתם, זה הזמן! עם קצת דמיון והמלצות שתקראו במאמר זה תוכלו לעשות אחלה מהפך שלא יבייש אף מעצב פנים מקצועי.

אז ממה מתחילים?

במאמר זה נתמקד בסגנון עיצוב בית מודרני – מה שאומר שנוכל לשלב בחדרים כל מני חפצי נוי מגניבים ושיקים וצבעים בולטים.

אם אתם לא יודעים ממה להתחיל – התחילו מקטן. הדבר הפשוט ביותר, הוא לקחת דף ועט ולשרטט עליו את החדר שברצוננו לעצב. זכרו כי כל עיצוב, כולל עיצוב בית מודרני מתחיל מרעיון והדרך הטובה ביותר להפוך את הרעיון למציאות, הוא להתחיל משרטוט.

רשמו את כל הרעיונות המטורפים ביותר שעולים בראשכם, תשקיעו בזה לפחות כמה שעות. לאחר מכן יהיה לכם הרבה חומר לעבוד איתו ותוכלו להתחיל לסנן דברים שנראים לכם טובים יותר מאחרים.

אוקיי, סיימתי עם השרטוט, מה עכשיו?

לאחר שסיימתם לשרטט והפעלתם את הדמיון, הגיעה הזמן ליישם. עשו סינון קצר לכל הרעיונות שלדעתכם הינם הטובים ביותר והתאימו אותם אל התקציב הקיים ברשותכם.

לדוגמה, אם החלטתם לבצע עיצוב בית מודרני כאשר יש ברשותכם תקציב של כמה מאות שקלים, עדיף שתתמקדו ביישום הרעיונות הפשוטים יותר כגון רכישת חפצי נוי וצביעת הקירות בדירה.

במידה והתקציב שלכם מאפשר רכישה של רהיטים מעוצבים ושינוי החלל בדירה ניתן לעשות מהפך של ממש.

כמו כן אותו הדבר בפרויקט שיפוץ בניין חשוב מאוד לבצע תכנון מקדים, לכל פרויקט שיפוץ בניין חייב להתלוות אדריכל ומעצב פנים כאשר מדובר גם בעיצוב לובי בניין משותף

עיצוב בית מודרני בתקציב נמוך

על מנת לעשות עיצוב בית מודרני בתקציב נמוך, ניתן להיעזר באיביי ולרכוש שם מוצרים ממש מגניבים בעלות נמוכה. אך החסרון הינו בכך שבמקרים רבים למוצרים לוקח הרבה זמן להגיע (לעתים חודש ואף יותר) ותמיד יש סיכוי שהמוצר יגיע פגום או לא יגיע כלל. עם זאת, אנו ממליצים לקחת בחשבון אופציה זו עקב מבחר מוצרים מעוצבים הקיים באתר.

אם אין ברצונכם להשקיע כסף ברכישת מוצרים מחו"ל, תמיד ניתן למצוא דברים לא פחות מדליקים בחנויות בארץ. נסו את מזלכם באיקאה,  ( כתבנו  גם מדריך עיצוב פנים כפרי ) קניונים ברחבי העיר ואל תשכחו להכנס לחנויות של הכל ב5 שקלים כי לעתים קרובות דווקא שם מוצאים בסופו של דבר משהו שיקי וזול.

עיצוב בית מודרני – רהיטים

אם התקציב מאפשר לכם להחליף את הרהיטים בבית, תצטרכו להשקיע לא מעט זמן בבחירת הריהוט המתאים לטעמכם. למזלנו, כיום חנויות רבות מעלות קטלוגים של המוצרים שלכם לאינטרנט, כך שלא תצטרכו להגיע אל כל החנויות פיזית, אלה תוכלו להתיישב בנחת מול המחשב ולעבור על הדוגמאות המוצגות.

בעת בחירת הרהיטים עבור עיצוב בית מודרני, מומלץ להתמקד בצבעים בולטים ולנסות להתאים את הגוונים עם שאר הריהוט.

לסיכום,

לבחור ולהתאים את המוצרים הנכונים עבור עיצוב בית מודרני זו משימה לא פשוטה, אך בהחלט ניתנת לביצוע. תשקיעו בזה הרבה מחשבה, דמיון, הקדישו מספיק זמן ליישום ולא תתאכזבו מהתוצאה הסופית.

כמו כן, אל תשכחו להתייעץ עם חבריכם ובני משפחה – לעתים קרובות דווקא הם מעלים את הרעיונות המוצלחים ביותר!

עיצוב בית מודרני

 

פינוקים קטנים לחורף נעים

הטמפרטורות כבר מתחילות לרדת, והחורף כבר נמצא ממש מעבר לפינה. על מנת שתוכלו להעביר את החורף בצורה נעימה יהיה עליכם להצטייד בהתאם. מי שלא יכין

בדק בית לדירה

ההחלטה לבדוק בית לדירה היא כזו שדורשת מחשבה רבה. לבתים יש לרוב יותר מקום, יותר ביטחון ופוטנציאל טוב יותר לשיפוץ. בנייני דירות לרוב זולים יותר,

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

פינוקים קטנים לחורף נעים

הטמפרטורות כבר מתחילות לרדת, והחורף כבר נמצא ממש מעבר לפינה. על מנת שתוכלו להעביר את החורף בצורה נעימה יהיה עליכם להצטייד בהתאם. מי שלא יכין

בדק בית לדירה

ההחלטה לבדוק בית לדירה היא כזו שדורשת מחשבה רבה. לבתים יש לרוב יותר מקום, יותר ביטחון ופוטנציאל טוב יותר לשיפוץ. בנייני דירות לרוב זולים יותר,