עיצוב דירות יוקרה

עיצוב הדירה הוא בין התהליכים בהם רובנו משקיעים בין אם במטרה לשדרג את איכות החיים שלנו בדירה בה אנו מתגוררים כיום ובין אם במטרה שנוכל למכור את הנכס בסכום גבוה יותר.  עיצוב דירות יוקרה הפך לאחד התחומים הפופולאריים בעולם העיצוב והאדריכלות. כל מה שצריך לדעת על עיצוב דירות יוקרה בפוסט הבא.

עיצוב דירות יוקרה – מה זה בכלל אומר?

דירת יוקרה היא דירה המעוצבת מעל הסטנדרט. מה הופך אותה לדירה שהיא מעל הסטנדרט? סוג של ייחוד פלוס איכות. במושג איכות, מסתתר למעשה גם כל נושא העלות כי אם ניקח בתור דוגמא את הרצפה בדירה שלנו בתור מקור להשוואה נבין כי יש המון סוגים של רצפת פרקט ויש הבדל גם במחיר וגם באיכות בין רצפת פרקט סינטטי המשלב כל מיני דברים ורכיבים המדמים את העץ לעומת רצפת פרקט עץ גושני העשויה 100% עץ טבעי.

זה נכון לגבי כל דבר. כלומר אם אנחנו רוצים שהדירה שלנו תהיה דירת יוקרה כן נצטרך להשקיע סכום כסף לא מבוטל אבל אפשר לחלק את התקציב שיתפרס על פני פרויקט שלם ולכן דירת יוקרה לא חייבת להיות דירה יקרה.

איך מחלקים את התקציב?

הדבר הכי חשוב לא משנה אם אנחנו משדרגים את הדירה או משפצים אותה ממש מאפס הוא להגדיר תקציב. את התקציב עצמו נוכל לחלק בדיוק לפי מה שאנחנו רוצים לעשות בדירה בין אם זה להחליף את החיפויים, לשדרג את האמבטיות, להחליף את המטבח ובין אם להוסיף מרפסת שמש יוקרתית.

מה הופך דירה לדירת יוקרה?

מה שיהפוך את הדירה לדירת יוקרה הוא גם הפריטים היחודיים שנבחר לשלב, פריטים שלא נראה אותם בדירה אצל השכן. זה יכול להיות אלמנט אמנותי שיש רק בדירה שלנו, זה יכול להיות גוף תאורה סופר מיוחד או אפילו מקרר יינות.

חשוב לשים את הדגש ולהבין את ההבדל בין דירת אותה אנו משדרגים במטרה למכור את הדירה ואז עלינו להחליט מה אנחנו מוכרים ביחד עם הדירה לבין דירה שאנחנו הופכים לדירת יוקרה בשביל עצמנו.  במידה ואנחנו משדרגים את הדירה לצורך מכירה, חשוב להתייחס לשאלה מיהו קהל היעד שלי ולפי זה לשפץ.

חשוב להתייחס לאלמנטים כמו:

  • ריצוף
  • חיפויים
  • גופי תאורה
  • אמבטיות
  • מטבח
  • סלון

מעוניינים לשדרג את הדירה בה אתם מתגוררים ולהפוך אותה לדירת יוקרה שכל מי שייכנס יגיע WOW. הגעתם בדיוק למקום הנכון! המרכז אדריכלות עובדים עם המעצבים והאדריכלים המובילים בישראל. דרכנו תוכלו לחסוך זמן יקר, להנות משירות מקצועי, הקשבה לאורך כל התהליך לצד שקיפות מלאה. אנו נמצאים בקשר ישיר עם ספקים מובילים וכך יכולים להוזיל את עלות העיצוב בעשרות אחוזים. צרו איתנו קשר ונשמח לענות לכם על כל שאלה.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות