עיצוב הבית בקרית ביאליק

תוכן עניינים

 

עיצוב הבית בקרית ביאליק

עיצוב פנים הוא לחלוטין לא מקצוע חדש ובתים שעוצבו על ידי אנשי מקצוע אפשר למצוא גם מהמאה הקודמת. יחד עם זאת, בעשורים האחרונים עבר התחום של עיצוב הפנים לעולם המיינסטרים וכיום כמעט כל אדם שבונה את ביתו או מבצע הליך שיפוץ יסודי ומקיף, נעזר בשירותיו של מעצב פנים מומחה. אז מהו בעצם תפקידו של מעצב פנים? האם מעצב פנים אחראי רק על האופן בו נראה הבית או שיש לו מעורבות גם בהיבטים הפונקציונליים המשיקים? האם מעצב פנים מעורב כבר בשלבי הבנייה של הבית או נכנס לתמונה רק כאשר החלל הפנימי עבר את שלב הגמר, וכעת רק צריך לעצב אותו? מהם הפרמטרים המרכזיים שעליכם לקחת בחשבון בתהליך של עיצוב הבית? מי מספק שירותי עיצוב הבית בקרית ביאליק? על שאלות אלו ועוד תוכלו לקבל את התשובות ממש כאן בשורות הבאות.

 

עיצוב הבית בקרית ביאליק – מהו תפקידו של מעצב פנים?

לפני שאתם מזמינים מומחה בתחום של עיצוב הבית בקרית ביאליק, חשוב שתבינו מה תפקידו, היכן הוא צריך להיות מעורב בפרויקט ואיך הוא אמור לתרום לפרויקט. אם המחשבה שלכם היא שכל תפקידו מסתכם בבחירת הסלון והצבתו בחדר הסלון, בחירת הצבע לקירות והברקה עם שעון עתיק שמתאים לספריה שלידו, אז לא… תפקידו של מעצב הפנים הוא הרבה מעבר לכך. ככלל, מעצב פנים הוא חלק מהצוות המקצועי שלוקח חלק בתכנון הפרויקט, בין שמדובר בבניה חדשה ובין שמדובר בפרויקט שיפוץ של מבנה קיים. במסגרת זו, אמור מעצב הפנים לגבש את האסתטיקה של חלל הפנים של המבנה ובכלל זה כל הפרמטרים האסתטיים והפיזיים של החלונות, הדלתות, הריצוף, הכלים הסניטריים, הקירות, גופי התאורה וכן הלאה. בהתאם לכך, אמור מעצב הפנים להיות מעורב כבר בשלב בניית התכנית האדריכלית, שכן עליו להחליט היכן יש לפרוש צנרת ניקוז או צנרת מים, היכן יש ליצור נקודות חשמל למתגים ולתאורה, באיזה טיח ישתמשו בשלב הגמר, כיצד ייראו החלונות ומה צריכים להיות מידות מפתחי החלונות והדלתות כבר בשלב השלד וכן הלאה. מכאן, אמור מעצב הפנים להיות מעורב גם בגיבוש כתב הכמויות ובסיוע בבחירת אנשי המקצוע שיבצעו את העבודה בשטח.

כדי להבין את הדברים טוב יותר, נבהיר כיצד מתנהל פרויקט בנייה. השלב הראשון של הפרויקט הוא שלב התכנון, לאחריו מגיע שלב השלד ולאחריו שלב הגמר. עיצוב הפנים הוא ללא ספק רכיב שמהווה חלק משלב הגמר, אבל לרכיב הזה יש שורשים גם בשלב השלד ועל כן עוד בשלב התכנון, אמור מעצב הפנים לתת את ההנחיות הנדרשות בבניית השלד על מנת שהשלד יתאים לתוצאה העיצובית שאנו רוצים להשיג בשלב הגמר. מן הסתם, בפרויקטים שאינם משלבים בתוכם היבטים כלשהם של בנייה חדשה או של שיפוץ, וכל מה שנדרש זה פשוט לסדר את המרחב מחדש, תפקידו של מומחה בתחום של עיצוב הבית בקרית ביאליק יהיה מצומצם הרבה יותר, אך גם בפרויקטים מצומצמים אלה, יהיה המעצב מעורב בהשלכות המבניות של כל פעולה לסידור המרחב, אם ישנן כאלה.

 

 

על מה חשוב להקפיד בתהליכי עיצוב הבית בקרית ביאליק?

ובכן, הדבר החשוב ביותר בכל תהליך של עיצוב הבית הוא בחירת האיש המתאים למשימה ובחירת מומחה עיצוב הבית בקרית ביאליק צריכה להתבצע בשיקול דעת ולא בפזיזות. כדי לבחור את האיש המתאים שלכם תוכלו כמובן להתחיל באיתור המלצות מחברים, בני משפחה ואנשים פרטיים אחרים שכבר עברו תהליך דומה, ובאיתור חוות דעת מקצועיות מאנשי מקצוע בענף הבניין שיכולים להמליץ לכם על מעצב פנים איתו הם עובדים על בסיס קבוע. יחד עם זאת, את ההחלטה הסופית תצטרכו לקבל אתם ובהחלטה הזאת אתם רוצים לקחת בחשבון לא רק את הרמה המקצועית של מעצב הפנים, אלא גם את הכימיה האישית ביניכם.

התהליך של עיצוב הבית בקרית ביאליק או לצורך העניין בכל מקום אחר, הוא תהליך שבו אמורות לבוא לידי ביטוי ההעדפות האסתטיות והעיצוביות שלכם, אבל כשהן עולות בקנה אחד עם עקרונות העיצוב המקצועיים. המשמעות היא שמעצב הפנים שאתם בוחרים צריך לתת לכם את החופש להביע את עצמכם ואת ההעדפות שלכם אבל גם לבלום אתכם כשצריך ולכוון אתכם לכיוונים חדשים כשצריך. התהליך של עיצוב הבית בקרית ביאליק אמור להתנהל כמו מעין ריקוד טנגו שבו כל צד מושך לכיוון שלו אבל ישנו צד אחד, הצד של מעצב הפנים, שמבטיח שכל פעולה וכל בחירה שאנו עושים לאורך התהליך, תסייע לנו בסופו של דבר להגיע לתוצאה הרצויה.

דבר חשוב נוסף שאתם רוצים להקפיד עליו בתהליך של עיצוב הבית הוא קבלת החלטות בצורה שקולה ולא על פי מצבי רוח חולפים. כך למשל, כאשר אתם הולכים לחפש ריצוף מתאים לבית, סביר להניח שבאולם התצוגה תמצאו דגמי ריצוף מרהיבים ביופיים, אריחים דמוי שיש בוהק ואריחים בעלי נופך יוקרתי שבאולם התצוגה באמת נראים מפתים, אבל אולי כלל לא מתאימים למכלול העיצוב של הבית שלכם. לחילופין, ייתכן שתבקרו בבית של חברים ושם תראו ריצוף שממש מושך את תשומת הלב שלכם ברמה כזאת שאתם אומרים לעצמכם שאתם גם רוצים כזה בבית שלכם. החלטות שמתקבלות במצבים אלה הן החלטות מבוססות מצב רוח ומזה אתם מאוד רוצים להימנע. כל התהליך של עיצוב הבית הוא תהליך שצריך להתבצע בצורה מקצועית וייחודית לכם ואסור לכם לתת לתהליך להתפזר לכיוונים שונים שבמקרה ניקרו בדרככם לאורכו. מומחה מקצועי בתחום של עיצוב הבית בקרית ביאליק אמור להבטיח גם את ההתנהלות השקולה שלכם כחלק מההתנהלות המקצועית שלו.

 

סגנון עיצוב – הבסיס לכל

עיצוב הבית בקרית ביאליק

בתוך כל התהליך של עיצוב הבית, הבסיס לתהליך כולו הוא סגנון העיצוב שאותו אתם בוחרים ובבחירה הזאת אתם רוצים להקדיש את כל הזמן והמאמץ שעומדים לרשותכם. אנשים רבים נמשכים לסגנונות עיצוב שונים שאינם משקפים את האופי הפנימי שלהם, אלא דווקא את הנורמות החברתיות המקיפות אותם. כך למשל, אנשים רבים בוחרים בסגנון העיצוב המודרני שנחשב לפופולארי מאוד בבתי יוקרה ושאותו אפשר לראות הרבה במגזינים יוקרתיים לעיצוב. מתוך רצון ליהנות מהטופ שבטופ, רבים בוחרים בסגנון עיצוב זה מבלי לקחת בחשבון את הקול הפנימי שלהם בכל מה שקשור לאווירה שאותה הם רוצים חוות בביתם. ייתכן למשל, שבתוך תוככם אתם אנשים שמתאים להם יותר הסגנון הכפרי, המראה של בית כפרי בפרובנס, שמתחברים יותר למראה העץ הטבעי, למגע העץ ולריח העץ, שמתחברים יותר לקווים מסולסלים, מגוונים ותוססים ופחות למראה המיושר והנקי של סגנון העיצוב המודרני.

על כן, בתהליך של עיצוב הבית, חשוב מאוד שתהיו ערים לקול הפנימי שלכם ותבחרו היטב את סגנון העיצוב שמתאים לאני הפנימי שלכם, יותר מאשר לנורמה החיצונית. גם במקרה הזה, באה לידי ביטוי הרמה המקצועית של מומחה עיצוב הבית בקרית ביאליק, שבו אתם בוחרים לצורך ניהול הפרויקט שלכם. האופן בו יוכל אותו מומחה לנווט אתכם בתוך סבך האפשרויות ולמקד אתכם סביב מה שבאמת מתאים לכם, הוא שיקבע גם את מידת שביעת הרצון שלכם מהפרויקט כולו. מאחר ומדובר בהחלטות שההשלכות שלהן ילוו אתכם לאורך עשורים שלמים קדימה, בהחלט כדאי לקבל אותן בשום שכל ובשיקול דעת, על בסיס הנחיה מקצועית בלבד.

מעצבת פנים מומלצת בקרית ביאליק

מעצבת פנים מומלצת בקרית ביאליקההחלטה לעצב את הבית היא החלטה חשובה שיכולה להשפיע מאוד על איכות החיים שלכם בביתכם, אבל החלטה לא פחות חשובה שיהיה עליכם לקבל לפני שתוכלו ליהנות מהשיפור הזה באיכות החיים, היא ההחלטה על מעצבת הפנים שתנצח על משימת העיצוב. מדוע כל כך חשובה הבחירה במעצבת? האם לא מספיק שאתם יודעים איך ייראה הבית שלכם? במה יכולה זהותו של מעצב הפנים שתבחרו למשימה, להשפיע על התוצאה הסופית? איך נכון לבחור מעצב פנים לעיצוב הבית או המשרד? והאם ישנה מעצבת פנים מומלצת בקרית ביאליק? את כל התשובות לכל השאלות הללו, תוכלו למצוא ממש כאן בשורות הבאות.

 

מדוע כל כך חשוב לעצב את הבית בליווי גורם מקצועי?

במרבית המקרים, כאשר אנו מקבלים את ההחלטה לעצב את ביתנו, אנחנו יודעים פחות או יותר מהי התוצאה שאליה אנחנו רוצים להגיע, ובמקרים רבים אנחנו יודעים לדמיין בדיוק איך אמור להיראות הבית שלנו, לעיתים עד הפרט הקטן ביותר. העניין הוא שהחלטות העיצוב שלנו, בהיעדר ידע מקצועי, מבוססות בדרך כלל על שיקולים שאינם מן העניין. כך למשל, ייתכן שביקרתם בבית של חברים וראיתם ריצוף מדהים שאתם רוצים אצלכם בבית. למחרת שמתם לב לעיצוב יפהפה של החלונות במשרד בו אתם עובדים או במשרד כלשהו בו ביקרתם ואתם מחליטים שזה בדיוק מה שאתם רוצים בבית שלכם. בהזדמנות אחרת יצא לכם להתלהב מהנמכת תקרה ונישת טלוויזיה בבית של קרוב משפחה וגם במקרה הזה החלטתם שזה בדיוק מה שאתם רוצים בבית שלכם.

במילים אחרות, העיצוב שאתם מדמיינים ומייחלים לביתכם הוא עיצוב שמבוסס על מצבי רוח חולפים, על דחפים אימפולסיביים ללא תכנון כלשהו וללא קווים מנחים. את הברדק תוכלו לגלות כמובן רק אחרי שהכל יהיה מוכן ואיתו גם תצטרכו להמשיך ולחיות לאורך שנים רבות. בכדי למנוע את כל זה, אתם חייבים ליווי של גורם מקצועי בתחום עיצוב הפנים, מעצבת פנים מומלצת בקרית ביאליק שתלווה אתכם לאורך התהליך ותבטיח שעיצוב הבית שלכם עולה בקנה אחד עם עקרונות העיצוב המקצועיים ושהבחירות שאתם עושים הן בחירות שמבוססות על חשיפה לכמה שיותר אפשרויות.

 

 

מדוע כל כך חשוב לבחור נכון את מעצבת הפנים בקרית ביאליק?

אחרי שהסברנו מדוע חשובה מעורבותה של מעצבת פנים בתהליך של עיצוב בית ומשרד, כעת נסביר גם מדוע זה כל כך חשוב לבחור את המעצבת הנכונה ומדוע לא כל מעצבת יכולה להתאים לכם, גם אם מצאתם לכאורה מעצבת פנים מומלצת בקרית ביאליק עליה קיבלתם לא מעט המלצות. ובכן, תפקידו של מעצב פנים הוא די ברור. מעצב הפנים אמור לנהל את התהליך בצורה מסודרת עם תכנון מקדים ומסודר, לבסס את כל העיצוב על עקרונות העיצוב המקצועיים בהיבטי גוונים, מרקמים, פרופורציות, עיצוב המרחב וכן הלאה. מעצב פנים גם צריך לסייע בכל הנושאים המבניים, קרי תכנון מראש של התשתיות המותאמות לעיצוב הסופי, גיבוש כתב כמויות, בחירת אנשי מקצוע בשלבי הביצוע וכדומה. אבל מעצב הפנים המתאים והנכון לכם צריך לעמוד בעוד תנאי אחד כדי שהתהליך יוכתר בהצלחה.

התנאי הזה הוא כימיה בינאישית והוא אולי התנאי החשוב ביותר בחבילה. ככלל, תהליך של עיצוב פנים הוא תהליך שבו צריכות לבוא לידי ביטוי ההעדפות שלכם והחלומות שלכם לגבי הבית שאתם רוצים שיהיה לכם. מצד שני, התהליך הזה גם צריך להתנהל בצורה מקצועית, להיצמד לעקרונות המקצועיים ולא להתפזר. מעצב פנים מקצועי צריך לדעת להעניק לכם את המרחב הנדרש לכם כדי לבטא את עצמכם, אבל הוא גם צריך לדעת לבלום אתכם כשצריך ולהפנות אתכם לכיוונים הנכונים לכם. מעצב פנים מקצועי צריך גם להיות מסוגל לקבל מכם כל הערה ולהתייחס אליה ברצינות, לחשוף אתכם לכל האפשרויות העומדות בפניכם ושאת רובן אתם כלל לא מכירים. מעצב פנים מקצועי צריך לדעת לחבר אתכם אל הקול הפנימי שלכם, הקול שקובע איך אתם באמת רוצים שייראה הבית שלכם ולא איך אתם מושפעים ממגזינים, טרנדים או בתים של אחרים. בשביל כל אלה נדרשת כימיה טובה, תחושה של נינוחות מלאה ויכולת אינטראקציה גבוהה בינכם ובין המעצב. ללא הכימיה הזאת, זה לא משנה אם מצאתם מעצבת פנים מומלצת בקרית ביאליק ואם היא עשתה עבודות נהדרות בבתים אחרים. כל עוד לא ניתן יהיה ליצור את החיבור הבינאישי ביניכם, אתם תתקשו מאוד להביא אל ביתכם את העיצוב אליו אתם חותרים.

אז איך בוחרים מעצבת פנים בקרית ביאליק?

מעצבת פנים מומלצת בקרית ביאליק

ובכן, אחרי שהסברנו מהם האלמנטים החשובים שאותם אתם רוצים למצוא במעצבת הפנים שבה תבחרו, זה יכול לסייע לנו להבין גם למה אנחנו צריכים לשים לב בתהליך הבחירה. מן הסתם, חשוב מאוד שתבחרו מעצבת פנים מקצועית, בעלת ניסיון וכזאת שגם מתמחה בעיצוב הנכס שאותו אתם רוצים לעצב. כך למשל, אם אתם רוצים לעצב את המשרד הפרטי שלכם, חשוב שתבחרו במעצבת פנים בעלת רקע וניסיון בעיצוב משרדים ואפילו בעיצוב משרדים ב"ליגה" שלכם. אם לחילופין, אתם רוצים לעצב דווקא את הבית, אז את הניסיון של מעצבת הפנים אתם רוצים למצוא בעיקר סביב הנישה הזאת. בתהליך הבחירה, חשוב שתהיה לכם את היכולת לבחון עבודות קודמות של המעצבת ולהרגיש בתוככם עד כמה אתם מתחברים למה שאתם רואים. מן הסתם, התמקדות בחיפוש מעצבת פנים מומלצת בקרית ביאליק הוא מרכיב מפתח בביצוע הבחירה הנכונה.

בהיבט הזה אתם רוצים לנסות ולהשיג כמה שיותר המלצות על מעצבת פנים מקצועית ואיכותית, המלצות שתוכלו לקבל מחברים, שכנים, בני משפחה, קולגות או כל אדם אחר שאתם סומכים על דעתו ועבר כבר חוויה כזאת של עיצוב הבית. אבל עוד יותר מכך, אתם רוצים להישען גם, ואולי בעיקר, על חוות דעת מקצועיות שאותן תוכלו לקבל מבעלי מקצוע בענף הבניין והאדריכלות. אדריכלים, קבלנים ובעלי מקצוע אחרים שעובדים מדי יום עם מעצבי פנים, יכולים לתת לכם תובנות נהדרות על מעצבי פנים פוטנציאליים עבורכם ולסייע לכם מאוד בקבלת ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם.

אבל כפי שציינו זאת קודם לכן, הדבר החשוב שאתם רוצים לבחון לעומק הוא החיבור הבינאישי שלכם. רמה מקצועית זה חשוב, המלצות זה חשוב וגם חוות דעת מקצועיות זה חשוב, אבל אם הכימיה ביניכם לא תתמוך ביכולת להביא לידי ביטוי את היכולות המקצועיות הללו ואת כל יתר היתרונות הללו, הרי שלא השגנו בזה כלום, חוץ מלשלם המון על איכות ולקבל תוצאה הפוכה לגמרי. בהיבט הזה חשוב לומר את הדבר הבא: אתם לא חייבים להיות חברים של המעצב ואתם לא חייבים להיות הבאדיז שיוצאים יחד לדרינקים בבר. הרעיון הוא שתרגישו נינוחים לגמרי לשוחח, לבקר, לתקן, להציע, להעיר ובאופן עקרוני לבטא את עצמכם. הרעיון הוא שהמעצב יוכל לעשות גם הוא את אותו הדבר כדי להשאיר אתכם על תלם העיצוב המקצועי. אתם לא חייבים למצוא מעצבת פנים מומלצת בקרית ביאליק תהפוך להיות חברת נפש ואתם לא חייבים גם להיות בעלי אותם תחביבים או תחומי עניין בחיים, אבל אתם בהחלט חייבים להיות מסוגלים לתקשר בצורה חופשית לחלוטין.

 

מחירון מעצבת פנים

סוג השירותטווח מחירים
מחיר שעת ייעוץ עבור תהליכי עיצוב והום סטיילינג250-700 ש“ח
מחיר ייעוץ עיצוב וסטיילינג עבור הבית כולו2,800-8,000 ש“ח
מחיר ייעוץ סטיילינג ועיצוב עבור חללים ציבוריים כמו למשל סלון ו/או מטבח1,800-6,000 ש“ח
מחיר ייעוץ סטיילינג ועיצוב עבור חלל חדר הילדים1,800-4,800 ש“ח
מחיר ייעוץ סטיילינג ועיצוב עבור חלל חדר השינה1,800-4,800 ש“ח
מחיר ייעוץ סטיילינג ועיצוב עבור החלק הפנימי של הסלון בלבד1,800-5,500 ש“ח
מחיר ייעוץ סטיילינג ועיצוב עבור החלק הפנימי של המטבח בלבד2,800-12,000 ש“ח
מחיר עיצוב פנים עבור דירת 2 חדרים, תהליך לכל הדירה6,000-8,000 ש“ח
מחיר עיצוב פנים עבור דירת 3 חדרים, תהליך לכל הדירה 7,000-10,000 ש“ח
מחיר עיצוב פנים עבור דירת 4 חדרים, תהליך לכל הדירה 7,500-12,000 ש“ח
מחיר עיצוב פנים עבור דירת 5 חדרים, תהליך לכל הדירה8,000-14,000 ש“ח
מחיר עיצוב פנים עבור בית קרקע, וילה או פנטהאוז, תהליך לכל הפרויקט12,0000-30,000 ש“ח
מחיר עיצוב פנים של פרויקט לפני תהליך בניה9,000-40,000 ש“ח
מחיר עיצוב פנים עבור ייעוץ, עלות לפי שעה180-700 ש“ח
מחיר עבור ליווי של מעצב פנים/מעצבת פנים180-700 ש“ח
מחיר עיצוב פנים עבור בתי עסקהעלות לרוב נקבעת לפי 10%-15% מעלות הפרויקט כולו
מחיר עיצוב פנים עבור חנויות (חנויות בגדים/נעליים/משחקים/ספרים ועוד)העלות לרוב נקבעת לפי 10%-15% מעלות הפרויקט כולו
מחיר עיצוב פנים עבור מסעדות, גלריות, בתי קפההעלות לרוב נקבעת לפי 10%-15% מעלות הפרויקט כולו
מחיר עיצוב פנים עבור משרדים/חברות הייטק/חברות/ארגונים ועוד…העלות לרוב נקבעת לפי 10%-15% מעלות הפרויקט כולו
מחיר עיצוב פנים עבור חדרי המתנה (למשל למרפאות/קליניקות/מכונים פרטיים)…1,800-17,0000 ש“ח -תלוי בגודל הפרויקט

מחירון תכנון ותכניות אדריכליות בשילוב ייעוץ לעיצוב פנים

סוג השירותטווח מחירים
מחיר הכנה של תכנית אדריכלית 3,800-9,000 ש“ח
מחיר תכנון מבני מגורים- העלות נקבעת לפי גובה פרויקט2.4%-4% מעלות הפרויקט
מחיר תכנון וילות - העלות נקבעת לפי גובה הפרויקט4%-8% מעלות הפרויקט
מחיר תכנון מבנים ציבוריים- העלות נקבעת לפי גובה הפרויקט3.4%-8% מעלות הפרויקט
מחיר תכנון מבנים תעשייתיים - העלות נקבעת לפי גובה הפרויקט3%-5% מעלות הפרויקט
מחיר הדמיה עבור תכנית אדריכלית 1,800-6,000 ש“ח
מחיר עבור יצירת תכנית אדריכלית לבניית מדרגות700-1,400 ש“ח
מחיר עבור יצירת תכנית אדריכלית ליצירת מערכת תקשורת וחשמל 700-1400 ש“ח
מחיר עבור יצירת תכנית אדריכלית ליצירת מערכת אינסטלציה 700-1400 ש“ח
מחיר עבור יצירת תכנית אדריכלית ליצירת מערכת תאורה ומערכת מיזוג אוויר700-1400 ש“ח
מחיר עבור יצירת תכנית אדריכלית ליצירת חלונות ודלתות2,600-4,000 ש“ח

מחירון תכנון עבור אדריכלות נוף

סוג השירות טווח מחירים
מחיר שעת עבודה של אדריכל/אדריכלית נוף220-600 ש“ח
מחיר תכנון פרויקט של אדריכל נוף- העלות נקבעת לפי גובה הפרויקט3%-8% מעלות הפרויקט
מחיר תכנון מלא ומפורט של אדריכל נוף עבור בית פרטי800-3,000 ש“ח
מחיר מתן חוות דעת מאדריכל נוף600-2,000 ש“ח

מחירון הדמיות ושרטוטים

סוג השירות טווח מחירים
מחיר הדמייה וסרטוט עבור בתים פרטיים2,000-7,000 ש“ח
מחיר הדמייה וסרטוט עבור דירות2,000-7,000 ש“ח
מחיר הדמייה וסרטוט עבור וילות ופנטהואזים2,000-7,000 ש“ח
מחיר הדמייה וסרטוט עבור משרדים ובתי עסק2,000-7,000 ש“ח

מחירון עיצוב פנים לפי סגנון עיצובי

סגנון עיצובי נבחרטווח מחירים
תכנון וייעוץ עבור עיצוב פנים סגנון יוקרתי18,000-60,000 ש“ח
תכנון וייעוץ עבור עיצוב פנים סגנון קלאסי15,0000-40,000 ש“ח
תכנון וייעוץ עבור עיצוב פנים סגנון מודרני10,000-35,000 ש“ח
תכנון וייעוץ עבור עיצוב פנים סגנון כפרי15,000-30,000 ש“ח
כיצד בוחרים שולחן אוכל?

אם החלטתם לרכוש שולחן אוכל לפינת האוכל שבביתכם, חשוב שתדעו כי לא תמיד קל לקבל את ההחלטה הנכונה לגבי השולחן הנכון. כיום ניתן למצוא מגוון