פרקט לבית שלכם, ניקיון בתים, הדברת זבובים

מאז ומתמיד זבובים היו מטרד עבורנו והרסו לנו את חווית המנוחה בבית ולעיתים גם הפריעו בזמן השינה. ואיך לא- הזבובים נמשכים למקומות מזוהמים וצריך לדאוג לניקיון הבית כדי שהזבובים לא יתקרבו. אנחנו כאן בשבילכם לפתור את הבעיה של הטרדת הזבובים והלכלוך בבית שגורם לזבובים לחזור ולהתרבות אצלכם.

אם אתם מעוניינים להצחדש בפרקט לבית שלכם, אצלנו תוכלו למצוא פרקטים במחירים זולים ושפויים.

 

למה עדיף לכם פרקט בבית?

לפרקט יש המון סוגים בשוק ולכל אחד יתרונות, חסרונות ומטרה שונה.

הסוגים הנפוצים של פרקט הם פרקט עץ טבעי, פרקט למינציה, פרקט פולימרי ופרקט פישבון.

הפרקט לבית שלכם יעניק לכם מראה חמים ונעים לא משנה איזה סוג של פרקט תבחרו. 

כעת נפרט את היתרונות לגבי כל אחד מסוגי הפרקט בקצרה:

פרקט עץ טבעי- הפרקט קל לניקוי, ניתן לנקות אותו עם חומרים ייעודיים לעץ שניתן למצוא בכל סופר. אם שומרים נכון על הפרקט, הפרקט נשמר לשנים רבות ואין צורך להחליף אותו. במידה ואחד מלוחות העץ של הפרקט נהרס, ניתן להחליף את הלוח באופן נקודתי ואין צורך לפרק את כל הפרקט- מפרקים רק את החלק של הפרקט שנהרס. ניתן ללטש את הפרקט לאחר כמה שנים במקום להחליף את כל הריצוף וכך להגיע למראה של הפרקט כמו במעמד ההתקנה.

פרקט למינציה- המחיר של  פרקט למינציה נמוך ביחס לשאר סוגי הפרקט וכך לא צריך לבזבז המון כסף על פרקט. בנוסף, ההתקנה של פרקט למינציה קלה מאוד וכמו כן ניתן גם להסיר אותו בקלות ולהעביר אותו למקום אחר שתרצו להתקין אותו. הדבר מקל על מעבר דירה במידה ותרצו לעבור לדירה ולצמצם בהוצאות על חידוש רהיטים.

פרקט פולימרי- פרקט 100% עמיד בפני מים, ניתן לשטוף אותו ללא חשש שייהרס. ההתקנה שלו פשוטה כמו שאר הפרקטים והוא עמיד בפני שחיקה כך שהגרירה של רהיטים עליו לא מזיקה.

פרקט פישבון- פרקט שיוצר מראה של דג בעת התקנתו. התחזוקה של הפרקט הזה קלה מאוד.  בדיוק כמו כל הפרקטים האחרים גם הוא מבודד רעשים, קור וחום ואין חשש שהפרקט יישחק מפני שהוא עמיד.

פרקט לבית שלכם יעניק לכם תחושה נעימה וחמימה, יוריד מכם את הלחץ של הניקיון כיוון שלא צריך לשטוף אותו- ניתן להעביר עליו סמרטוט לח והוא מונע רעשים.

 

כיצד ניתן לשמור על הבית שלנו נקי ואסתטי?

כדי לשמור על הבית שלנו נקי ואסתטי, בראש ובראשונה נצטרך לדאוג לניקיון ולתחזוקה היומיומית שלו. מעבר לניקיון, חשוב גם לשמור על בית נקי מזבובים שלא יפריעו לשהות בבית וזה יכול להתקיים רק באמצעות הדברת זבובים.

הזבובים נמשכים למקומות בבית שיש בהם פסולת, אשפה וא יש לכם חיות מחמד- לצואה. הזבובים משתקעים במקום כדי להטיל ביצים וכך הם מתפשטים ומתרבים בקצב מהיר ומומלץ לבצע הדברת זבובים כדי למנוע זאת.

הדברת זבובים בבית תהיה יעילה ואפקטיבית כאשר תשמרו על סביבה נקייה מפסולת וצואה. במידה ויהיה בביתכם פסולת וצואה, ההדברה לא תהיה יעילה ולא תעבוד.

הדברת זבובים מתמקדת בעיקר במקומות נסתרים ומקומות שהיה בהם פסולת וצואה על מנת למנוע את ההגעה של הזבובים למקומות האלה.

בעקבות ההדברה חשוב מאוד לשמור על בית נקי מאשפה, פסולת, לכלוכים והדבר לפעמים לא נעים. לא כולנו יכולים לנקות את הבית מכל הפסולת והאשפה שנמצאת במקומות מוסתרים אך יש לזה פיתרון- חברת ניקיון בתים שתנקה לכם את הבית לפני ההדברה ואחרי ההדברה תדאג לתחזוקה של הבית שלכם כך שהזבובים לא יגיעו לבית ויימנעו את היעילות של ההדברה.

כמו שאמרנו, כדי לייעל את הדברת הזבובים צריך לשמור על בית נקי מפסולת ואשפה ורק חברת ניקיון בתים תוכל לשמור לכם על בית נקי מכל הלכלוכים ותשאיר בית נקי עם ריח נעים.

השכרת פיגום תלוי עם זקיף

  פיגומים הם חלק בלתי נפרד מאתר הבניה. הם הכלי של העובדים שלכם בעזרתו אלו יכולים להגיע לכל נקודה ונקודה במבנה ולעבוד בה ללא כל

כמה עולה קונסטרוקטור לבית פרטי?

  עלות ליווי של קונסטרוקטור לבית פרטי תלויה במגוון פרמטרים שונים כגון שטח הבית, מספר החדרים והמפלסים והתוספות השונות הרצויות למבנה כמו יחידת דיור בחצר,

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

השכרת פיגום תלוי עם זקיף

  פיגומים הם חלק בלתי נפרד מאתר הבניה. הם הכלי של העובדים שלכם בעזרתו אלו יכולים להגיע לכל נקודה ונקודה במבנה ולעבוד בה ללא כל

כמה עולה קונסטרוקטור לבית פרטי?

  עלות ליווי של קונסטרוקטור לבית פרטי תלויה במגוון פרמטרים שונים כגון שטח הבית, מספר החדרים והמפלסים והתוספות השונות הרצויות למבנה כמו יחידת דיור בחצר,